Haber

Bursa teşkilatları büyük buluşmaya hazır

AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 21 Ocak 2023 Cumartesi günü saat 13.00’te Gökdere Meydanı’nda gerçekleştireceği Bursa mitingi öncesi toplantı yaptı.

AK Parti Bursa Milletvekilleri, AK Parti İl Yürütme Kurulu Üyeleri, ilçe başkanları, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve belediye başkanlarının katıldığı toplantıda konuşan Efkan Ala, kurulduğu vizyon ve hizmet anlayışıyla güçlü Türkiye’nin hedeflerinin lokomotifi olmuştur. AK Parti, kuruluşundan bu yana Türkiye’nin önüne koydu. Konumunda bulunan Bursa’nın Türk Yüzyılının da sancağı olacağını söyledi. Efkan Ala, dik duruşuyla sadece Türkiye’nin değil tüm mazlum dünya milletlerinin umudu, güçlü geleceğinin teminatı haline gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK kadrolarının önünün açılacağına inandığını ifade etti. aziz milletin inancı ve desteğiyle 2023 seçimlerinde Türkiye’nin güçlü istikbalinin kapıları aralanıyor. dile getirildi.

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan ise Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Bursa’da en keyifli şekilde ağırlamaya hazır olduklarını söyledi. 21 Ocak 2023 Cumartesi günü saat 13.00’te Gökdere Meydanı’nda yapılacak büyük mitinge tüm Bursa halkını davet eden Önder Gürkan, “Türkiye’nin Yüzyılına ve güçlü Türkiye’ye olan inancımızı Cumhurbaşkanımıza ve liderimize gösteriyoruz” dedi. , Recep Tayyip Erdoğan Bursalı hemşehrilerimizi birbirimize olan sevgimizi bir kez daha, hep bir arada göstermek için Gökdere Meydanı’na bekliyoruz” dedi. – BURSA

savsat-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu